Úspora elektrické energie


Cena elektřiny se může výrazně lišit. V některých případech lze změnou dodavatele ušetřit až několik tisíc korun ročně. V průměrném rodinném domě či vilce s námi ušetříte u elektřiny přibližně 2000,-Kč. Máte pocit, že by se pár tisíc ročně navíc hodilo? Využijte naše služby pro bezplatné porovnání cen energií. Bez elektřiny se dnes neobejdeme, ale můžeme ovlivnit, kolik za odebranou energii zaplatíme.

Ceny elektřiny

Neregulovaná část (určuje obchodník s elektřinou)

  • Pevná cena za měsíc
  • Cena silové elektřiny

Regulovaná část (určuje ERÚ)

  • Poplatek za distribuci
  • Poplatek za systémové služby
  • Příspěvek na podporu obnovitelných zdrojů
  • Poplatek za činnost zúčtování Operátora trhu s elektřinou

Daně

  • Daň z přidané hodnoty (DPH)
  • Daň z elektřiny

Automatizace

Naše oddělení pro elektro projekci je schopno kompletních dodávek projektů počínaje účastí ve výběrovém řízení, nabídkou, zpracováním technické dokumentace jak psané, tak i kreslené, přes výrobu a realizaci, po úspěšné uvedení do provozu. Jsme rovněž schopni rozšiřování stávajících zařízení zákazníka jak starých, tak i nových, počínaje rozšířením stávající dokumentace, přes realizaci až po úspěšné ukončení. Zabýváme se i rekonstrukcí starých rozvaděčů a náhradu původních systémů za nové. Naše firma má certifikaci kvality ISO 9001.

Projekční činnost

Pro návrh výkresové dokumentace se používá program EPLAN electric P8. Je to software speciálně vyvinut na projekční činnost v oblasti MaR a ASŘ a je koncipován hlavně pro projektování do průmyslového prostředí. Je celosvětově využíván významnými výrobci v oblasti automatizace.

Elektromontážní práce

Jsme výrobci rozvaděčů, pro značení komponent počínaje popisky, přes náhrady gravírovaných štítků po značení kabelu či vodičů se používá celosvětově uznávaný systém BRADY. Jsme schopni vytvořit jakýkoli rozvaděč dle našeho, či jiného projektového návrhu, uvést ho do provozu a dělat na něm servisní činnost. Zastřešujeme různé subdodávky dopravníkových systémů, vizualizace či MaR, komunikace mezi různými stroji či zakázková úprava řízení stoje přímo v prostorách zákazníka. Provádíme rovněž elektroinstalace a montážní práce v plném rozsahu dle požadavků zákazníka. Naši pracovníci jsou velice flexibilní a mají rozsáhlé technické znalosti podporované častými školeními. Provádíme i revizní práce.